• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Нова українська школа. Інформація для батьків: зарахування дитини до першого класу 2020-2021 навчального року

Станом на 31 серпня 2023 року зараховано 21 першокласник, що проживають на території обслуговування школи.

Список учнів, що зараховані до 1 класу (станом на 31.08.2023 року)

1.Білобринь Олександра Сергіївна

2.Гаврилишин Владислав Денисович

3.Дробот Давид Олександрович

4.Жабський Артем Володимирович

5.Жабська Яна Сергіївна

6.Залізняк Єва Романівна

7.Ільченко Єгор Владславович

8. Косенко Марина Олегівна

9.Мала Аліна Геннадівна

10.Мельничук Тимофій Васильович

11. Мизина Лілія Віталіївна

12. Нагребецька Богдана Дмитрівна

13. Негуш Данило Олександрович

14. Олійник Агеліна Сергіївна

15. Олійник Богдана Сергіївна

16. Понкратова Вероніка Олександрівна

17. Поцілуйко Аміна Олександрівна

18. Самойленко Дар'я Юріївна

19. Сухойван Марія Романівна

20. Чухрій Марія Олександрівна

21. Школьний Назар Віктрович

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!

З 1 червня 2024 року розпочинаємо прийом документів майбутніх першокласників 2024 - 2025 навчального року!!!

/Files/images/bulng/9999999.jpg

Шановні батьки майбутніх першокласників! Якщо Ви обрали нашу школу для навчання Ваших дітей, хочете зустрітися з учителем, поцікавитися програмами, отримати відповіді на свої запитання, ми вас чекаємо щодня з 1 по 15 червня 2024 року з 9 до 12 години у зручний для Вас час. Сподіваємося на співпрацю, взаєморозуміння та тісний зв'язок зі школою!!!

Для учнів 1 класу:

* світла, простора класна кімната

* куточки відпочинку

* розвивальні ігри, лего конструктори для навчання та відпочинку

* вивчення англійської мови з першого класу

* безкоштовне харчування для дітей пільгових категорій

* килимок для відпочинку та ігор

* спортивна зала

* внутрішній туалет

Ваш малюк іде до школи... (поради батькам майбутніх першокласників)

• Не прагніть побачити в дитині десятикласника. Будьте готові, що учнем він стане через деякий час. Парта, ранець, зошити ще не роблять з нього учня.

• Поважайте нове життя дитини. Тепер вже не ви вирішуєте, з ким він сидить за однією партою, якими мають бути його взаємини з вчителькою та однокласниками. Все це тепер його власні уроки життя, які, повірте, важливіші за шкільний розклад.

• Прагніть не демонструвати можливостей дитини перед ровесниками. Важливіше, щоб він відчув себе рівним іншим, хоч би в першому класі.

• Спробуйте запам'ятати імена вчителів, однокласників, їх батьків. Інколи це може виявитися важливим в найнесподіваніших обставинах.

• Розмовляйте з дитиною, запитуйте про уроки, які сьогодні будуть. Проявляйте пошану до школи як найважливішої справи вашої дитини.

• На перших порах просіть дитину «підказати» вам, як дійти до будинку. Радьтеся: а що, якщо ми пройдемо по іншій вулиці? Дитині важливо, провівши декілька годин в школі, відчути простір. Просто побути в русі.

• Допомагайте дитині підтримувати зв'язок з його дошкільним життям. Зайдіть разом з ним в дитячий садок, щоб привітатися з вихователями, розповісти про школу. Дайте погойдатися на гойдалках. Загляньте в гості до когось з сусідських дітей, з ким ваша дитина дружила до школи.

• І ще дуже важливо - пошана до світу дитини. Не заглядайте в ранець без відома малюка. Він повинен бути упевнений, що віднині без його дозволу ніхто не чіпатиме речі, що належать йому.

• Добре б завести зошит для щоденних записів або малюнків. У цьому зошиті він зможе описувати кожен свій день (хоч би одну подію). Завдяки цій можливості з'явиться досвід роздумів про себе і своє життя.

Нова українська школа чекає своїх першачків!!!

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

З 2018/2019 навчального року по-новому вчаться всі першокласники України.

Новий Стандарт початкової освіти передбачає, що вчителі працюватимуть за іншими підходами, тому МОН спільно з громадською спілкою “Освіторія”, міжнародним фондом “Відродження” та студією онлайн-освіти EdEra вже розпочало навчання вчителів, які вчитимуть перші класи наступного року.

Право здобувати початкову освіту у школі, найближчій до місця проживання – це право за Законом чи «закріпачення»?

Дитина НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНА, а МАЄ ПРАВО навчатися в закладі освіти, на території обслуговування якого вона проживає. І таке її право ГАРАНТОВАНЕ Законом України «Про освіту».

Відповідно до абзаців другого і третього частини 1 статті 13 Закону України «Про освіту» кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Це право ГАРАНТУЄТЬСЯ, але не виключає можливість для батьків обрати інший заклад освіти.

Зазначена гарантія реалізується через частину 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», згідно з якою «ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи».

Якщо батьки бажають віддати свою дитину в початкову школу, яка не закріплена за місцем проживання – вони можуть зробити це. Необхідно подати заяву на зарахування в обрану школу на вільні місця.

Спроможність Ярошівської ЗОШ І - ІІІ ступенів - 290 місць для учнів

Спроможність приміщення початкової школи - 100 місць для учнів ( у кожному класі - 25 місць)

Закріплена за навчальним закладом територія обслуговування - село Ярошівка та село Надвисся

Кiлькiсть переглядiв: 1337

Коментарi